Pazar, 05 Temmuz 2020
.
.
chevron_left chevron_right
adscode
Gündem

Ağrı Ay Emlak Sahibi cemil ay ile emlak piyasasını değerlendirdik.

Ağrı Ay Emlak Sahibi cemil ay ile emlak piyasasını değerlendirdik.

3488 Toplam Gösterim
Ağrı Ay Emlak Sahibi cemil ay ile emlak piyasasını değerlendirdik.

Ağrı da emlak piyasası her geçen gün değer kazanmaktadır ağrı 2018/2019 yılları arasında durgunluk yaşamasına rağmen değer kaybı söz konusu olmamıştır. Arda konut bulunmamasından dolayı konut fiyatlarında ciddi artış göstermiştir. Bunun sebebi 2015 yılından bu yana beklenen düzeyde yapıyor yapılamamasındandır. 2015 ile 2018 yılları arasında belediye müteahhitlere sahip çıkmamıştır. belediyenin revizyon çalışması bir türlü sonuç vermemesinden dolayı Müteahhitler 5 yıl boyunca Yapı yapamayıp beklemek zorunda kaldılar. 2018/2019 yılları ise ülkenin ekonomik durumundan ve belirsiz piyasadan dolayı Yapı yapılamadı vatandaş konu sıkıntı yaşadı daire müteahhit daire maliyetleri 135000 Tl den 200.000 TL’nin üzerine çıktı. vatandaşların konut sıkıntısının acil giderilmesi gerekmektedir. bunun için Sayın valimizin belediye başkanımızın ve birçok kurumun bu işe el atması gerekmektedir.

Sayın cemil ay Revizyon yapılmaması vatandaş için büyük bir engeldir.

Vatandaşlarımız gayrimenkul alırken mutlaka oda kaydı olan emlakçılardan alışveriş yapsınlar. Son zamanlarda emlakçılıkla alakası olmayan şahıslar türemiş olup insanlara hayali yer satarak veya sıkıntılı hisseli yer satarak vatandaşı mağdur etmektedirler. Bunlar konusunda çok dikkatli olunmalı ve gerekli önlemler alınmalıdır.

Piyasada alım satım durgunluğunun yanında emlak piyasasının da her geçen gün yükseldiğini hatırlatmak istiyorum bu yüzden yatırımın tam zamanı. Arsa ve konut değerleri de önceki satışlarına oranla baya yükseldi.

Emlak tüm zamanların en kazançlı ve garantili yatırımıdır.

Cemil ay sözlerine şu şekil devam etti; Buradan tüm Ağrılı kardeşlerime sesleniyorum yatırımın tam zamanı gelin memleketimize sahip çıkalım. Vatandaşlarımız dışarıya değil kendi memleketlerine yatırım yapsınlar. Arsa ve konut fiyatları şu an düşük gelin 2019 da Ağrı’ya sahip çıkalım. Hep beraber kazanalım.

Saygılarımla...

Etiketler:
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE