Pazartesi, 22 Temmuz 2019
.
.
chevron_left chevron_right
Siyaset

AĞRI'DA BİRLİĞİN, BERABERLİĞİN, KARDEŞLİĞİN TEMİNATININ ADI EKREM ÇELEBİ...

AĞRI'DA BİRLİĞİN, BERABERLİĞİN, KARDEŞLİĞİN TEMİNATININ ADI EKREM ÇELEBİ...

1068 Toplam Gösterim
AĞRI'DA BİRLİĞİN, BERABERLİĞİN, KARDEŞLİĞİN TEMİNATININ ADI EKREM ÇELEBİ...

Ağrı milletvekili Ekrem Çelebi ikinci dönemini yapmakta olduğu milletvekili görevinde gerçekten ustalık dönemini yaşadığını yaptığı her faaliyet ve etkinlikte göstermektedir. Daha önceki dönemde bazı eksikliklerinden dolayı eleştirilen Ekrem Çelebi bu dönemde o eleştirilerin hepsini dikkate alarak daha dikkatli ve sıfır hata ile hizmet etmeye çalışmaktadır. Örneğin daha önceki döneminde Patnos ilçesi ile çok fazla ilgilendiği yönünde eleştirilmişti ancak bu dönem Ağrı merkezde neredeyse gitmedik esnaf, gitmedik ev bırakmadı. Ağrı merkezi işin merkezine alan Ağrı milletvekili Ekrem Çelebi, bütün ilçelerede sık sık uğrayarak büyük bir denge oluşturmuştur.
Yaptığı her çalışmada mutlaka İl ve ilçe teşkilatlarını yanına alan Çelebi , bir çok ortama il, gençlik ve kadın kolları başkanları, merkez ilçe ve diğer ilçe başkanları ile birlikte gitmektedir. Yine teşkilat mensupları ile sık sık bir araya gelerek onları sürekli moralli ve motivasyonları yüksek bir tempoda tutmaktadır. Genç yaşlı, kadın erkek, küçük büyük demeden yediden yetmişe Ağrıdaki bütün herkesle görüşüp, sorun ve problemlerini dinleyip çözüme kavuşturan Ekrem Çelebi halk tarafından büyük takdir toplamaktadır. Özellikle vatandaşa olan yakın ilgisi, sorunları yerinde çözmesi kendisine olan ilgiyi arttırmaktadır.

Ağrı milletvekili Ekrem Çelebi göreve geldiği günden itibaren öncellikle teşkilattaki birlik ve beraberliği sağladı. Ağrı Ak partili eski vekil, encümen, il başkanı , kısacası kuruluşundan bugüne kim varsa, il içinde olsun, il dışında olsun hepsini tek tek ziyaret ederek gönüllerini aldı, vefa örneği sergiledi.
Ağrı belediye başkanı seçimi için ev ev, sokak sokak gece gündüz demeden çalışmaktadır. Günün neredeyse tamamını belediye başkanlığı seçimleri için harcayan Ekrem Çelebi'ye bu samimi ve dürüst çalışmalarından dolayı teşekkür eder, başarılar diliyorum.

Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE