Perşembe, 09 Temmuz 2020
.
.
chevron_left chevron_right
adscode
Siyaset

BAŞKAN ERDOĞAN; SAVCI SAYAN'IN AÇAMAYACAĞI HİÇ BİR KAPI YOKTUR.

BAŞKAN ERDOĞAN; SAVCI SAYAN'IN AÇAMAYACAĞI HİÇ BİR KAPI YOKTUR.

2992 Toplam Gösterim
BAŞKAN ERDOĞAN; SAVCI SAYAN'IN AÇAMAYACAĞI HİÇ BİR KAPI YOKTUR.

31 Mart yerel seçimleri için Ağrıya gelen Başkan Recep Tayyip Erdoğan Ağrı Dörtyol kavşağında vatandaşlara seslendi. Erdoğan,
"Sizleri yürekten selamlıyorum Ağrı. Ağrı'nın tüm ilçelerindeki mahallelerindeki köylerindeki kardeşlerimi selamlıyorum. Ağrı'nın bizim gönlümüzde ayrı bir yeri var. Sizler nice zaman hasret türküleri yaktınız. Ağrı'nın hasreti bizim hasretimizdir. Ağrı'nın derdi bizim derdimizdir. Ağrı'nın başı ağrırsa bizim kalbimiz ağrır. GELİN GÖNLÜ AĞRI DAĞI GİBİ YÜCE BU ŞEHRİ BİRLİKTE GELECEĞE HAZIRLAYALIM.

Ağrı Dağı'ndan İshak Paşa Sarayı'na kadar nice zenginliğe sahip bu şehrin artık şaha kalkmasının vaktinin geldiğini belirten Erdoğan, Ağrı Ak Parti Belediye Başkan Adayı SAVCI SAYAN'IN SÖZ KONUSU AĞRI OLDUĞUNDA BU ÜLKEDE AÇAMAYACAĞI HİÇ BİR KAPININ OLMADIĞINI belirtti.
Savcı SAYAN'A destek verip, bütün projelerinin arkasında olduklarını ve Savcı Sayan'ın bütün projelerini destekleyeceklerini belirten bakanlardan sonra Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın da Savcı SAYAN'A destek vermesi çok önemlidir. Başkan Erdoğan'ın büyük bir destek vermesi ve "Savcı SAYAN'IN AÇAMAYACAĞI HİÇ BİR KAPININ OLMADIĞINI" belirtmesi Savcı SAYAN'A olan güveni arttırmıştır.

Özellikle Savcı SAYANIN halka anlattığı bu kadar projeyi nasıl yapacağı konusunda varolan tereddütleri Başkan Erdoğan'ın bu sözleri son noktayı koymuş oldu. Halka hiç bir proje sunmayıp sadece Savcı SAYANIN projelerini eleştirip bunu nasıl ve hangi kaynak ile yapacağını söyleyenlere hem bakanların tam desteği hemde en son olarak Başkan Erdoğan'ın Savcı SAYAN ile ilgili sözleri iyi bir cevap olmuştur.
Bakanların tam desteğinden sonra Erdoğan'ın Savcı SAYAN ile ilgili sözleri hem Savcı SAYAN a olan güveni arttırmış hemde Ağrılıların Savcı SAYANI seçmesi sonrası ile çok büyük yatırımların olacağının güvencesi ve işareti olmuştur.

Savcı SAYAN'ın seçim çalışmaları süresince kavgadan uzak tavırları ve halkın her kesimini kucaklaması, uzlaşmacı ve polemiklerden uzak tavırları ile konuşmaları sırasında sadece Belediye Başkanlığı ve yapacağı proje ve yatırımlar ile ilgili konuşması kedisine olan güveni ve saygınlığı arttırdığı gibi, Belediye Başkanlığına da her geçen gün daha da yaklaştırıyor.

Ak parti Ağrı Belediye Başkan Adayı olarak açıklandığında nasıl bir performans sergileyeceği merak edilen Savcı SAYAN, sahada yaptığı seçim çalışması ve performansı ile Ağrının gündemine oturduğu gibi, Ağrıyı da yaptığı programlar ile Türkiye'nin gündemine oturtmayı başardı. Göreve başlamadan Ağrıyı ve Ağrılıları Türkiye ye tanıtmaya başlayan Savcı SAYAN, seçildiği taktirde yapacağı yatırımlar içinde çok büyük bir güven vermektedir. Seçim çalışmaları boyunca yaptığımız gözlemler ve araştırmalar gösteriyor ki Savcı SAYAN Ağrı için Ağrılılar için çok büyük bir şans. Bizde bu vesile ile 31 Mart Pazar günü yapılacak olan seçimlerde kendisine başarılar diler, seçimin ilimiz için, ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Etiketler:
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE