Salı, 26 Mayıs 2020
.
.
chevron_left chevron_right
adscode
Siyaset

Birlik ve beraberliğin adı; Ağrı ak parti teşkilatı

Birlik ve beraberliğin adı; Ağrı ak parti teşkilatı

2044 Toplam Gösterim
Birlik ve beraberliğin adı; Ağrı ak parti teşkilatı

Ak parti Ağrı il başkanlığı Abbas Aydın öncesi çok ciddi sıkıntılar yaşadı. Özellikle seçimlerde alınan başarısız sonuçlar çok ciddi ayrılıklara ve çatışmalara neden oldu. Eski yeni kavgası, teşkilata çok büyük zararlar verdi. Abbas Aydın'ın yeniden Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan tarafından Ağrı Ak Parti İl Başkanlığı görevine getirilmesi ile birlikte teşkilat toparlanmaya başladı. Abbas Aydın'ın özellikle mütevaziliği, halka yakın duruşu, merkez ilçe, kadın kolları, gençlik kolları ve ilçe başkanlıkları ile kurduğu yakın ilişki Ağrıda Ak partiyi yavaş yavaş zirveye doğru taşıdı. Özellikle Cesim Gökçe döneminde tavan yapan çöküş, insana, teşkilata, halka, teşkilat mensuplarına giderek değer veren bir anlayış ile onarılmaya başlandı.
Ve Ekrem Çelebi...
Abbas Aydın ile başlayan yükseliş seçimlerde kendisini hemen hissettirmiş ve birinci sırada gösterilen Ekrem Çelebi Ağrı milletvekili olarak seçilmiştir. Cesim Gökçe ile birlikte artarak devam eden yıkım, Abbas Aydın'ın il başkanı olması ile birlikte, yükselişe geçen Ağrı Ak Parti teşkilatı, Ekrem Çelebi gibi deneyimli bir vekilin seçilmesi ile birlikte çok büyük bir şans yakalamış oldu. Ağrı Ak Parti teşkilatı vekili ve il başkanı ile birlikte teşkilatta muhteşem bir birlik ve beraberlik sağlamış oldular. Ekrem Çelebi, bütün programlarını il başkanı, merkez ilçe ve diğer ilçe başkanları ve teşkilatın ilgili birimleri ile birlikte yapmaya büyük önem vermektedir. Ekrem Çelebi; mütevaziliği, zekası, teşkilatçı duruşu, çözüme odaklı yönü, halka yakınlığı ile ön plana çıkan bir kişilik. Özellikle yaptığı her hizmeti kendisine değil, teşkilata ve dolayısı ile Ak partiye mal eden bir milletvekili. Kısacası yaparsa AK PARTİ yapar diyen bir vekil.
Ağrı Ak parti teşkilatı il başkanı Abbas Aydın ve Milletvekili Ekrem Çelebi ile birlikte yakaladığı yükselişi belediye seçimlerinde tavan yaptı. Özellikle saha çalışmalarında tüm teşkilat ile birlikte neredeyse ev ev, kapı kapı dolaşan bu ikili belediye başkanlığı seçimini büyük bir farkla kazanarak birlik ve beraberlik içinde çalışıldığında nelerin yapılabileceğini gösteren en iyi ekip oldular.

Etiketler:
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE