Cumartesi, 24 Ekim 2020
.
.
chevron_left chevron_right
Siyaset

Geçen Günlerde Kongresi Yapılan Gelecek Partisi Hakkında Halkın Düşünceleri

Geçen Günlerde Kongresi Yapılan Gelecek Partisi Hakkında Halkın Düşünceleri

812 Toplam Gösterim
Geçen Günlerde Kongresi Yapılan Gelecek Partisi Hakkında Halkın Düşünceleri

Önceki günlerde kongresi yapılan Gelecek Partisi ağrı halkı tarafından değerlendirilirken Gelecek Partisi Çevre ve Şehircilik Politikaları Başkanı olan Cesim Gökçe halk tarafından en çok eleştirilen kişiler arasında. Cesim Gökçe eski partisinden sebep halk tarafından güvensizlikle karşılanıyor. Halka göre Kendisini Ağrının yetiştirdiğini ve Ağrıya beklediği hizmeti vermeyen Gökçe’nin yeni partide şansı olmayacağını sürekli bir geçiş halinde olacağı dile getirilen konular arasında peki kim Cesim Gökçe;

-Cesim Gökçe (d. 5 Mayıs 1968), Türk siyasetçi ve  (AK Parti) milletvekili. İlk defa Kasım 2015 Türkiye Genel Seçimlerinde AK Parti Ağrı milletvekili olarak meclise girmiştir.

- Cesim Gökçe 5 Mayıs 1968 tarihinde Kahriman Bey ve Saliha Hanım'ın çocuğu olarak Ağrı'da doğdu. İlk öğrenimini Yolugüzel köy okulunda, orta öğrenimini Ağrı Merkez İmam Hatip Lisesi'nde tamamlamasının ardından 1991 yılında Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarımsal Yapılar ve Sulama Bölümünden mezun oldu. Öğretmenlik, Çevre Bakanlığı'nda mühendislik, il müdürlüğü, daire başkanlığı ve bakan müşavirliği görevlerini sürdürdü.

-Ak partiden istifasını verip gelecek partisinde yerini alan Cesim Gökçe kariyerine Gelecek Partisinde devam edecek.

Peki halk ne diyor;

Halka göre Ak Parti 26.Dönem Ağrı Milletvekili Cesim Gökçe vekillikten çok yandaşlık yaptı ve şimdi ise Gelecek Partisinin Ağrı ilinde bu vekillik sayesinde 1-0 yenik sandığa gidecek aynı zamanda hangi cadde sokak ve mahallelerde hangi yüzle oy isteyecek. Halk Cesim Gökçeye neden bu kadar kızgın? Peki Cesim Gökçe ne yapacak?

Bizi takip edin gelişmeleri an ve an sizlerle paylaşacağız.

Haber Nerede Efe Orada

Etiketler:
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE