Salı, 26 Mayıs 2020
.
.
chevron_left chevron_right
adscode
Siyaset

GENÇLERİN SEVGİLİSİ YAŞLILARIN HİZMETÇİSİ HALKIN ADAMI... CEZMİ ERGÜL

GENÇLERİN SEVGİLİSİ YAŞLILARIN HİZMETÇİSİ HALKIN ADAMI... CEZMİ ERGÜL

3420 Toplam Gösterim
GENÇLERİN SEVGİLİSİ  YAŞLILARIN HİZMETÇİSİ HALKIN ADAMI... CEZMİ ERGÜL

Bugün ki yazımda Ak parti hamur ilçe belediye başkan adayı Cezmi Ergül ile ilgili kısa bir değerlendirme yapmak istiyorum.

31 Mart Yerel Seçimleri için yapılan çalışmalar neticesinde belediye başkan adayları içerisinde Ağrı ve ilçelerinde koltuğunu korumayı başaran, kendisi ile tekrar devam kararı alınan tek belediye başkan adayı.

Özellikle genç ve dinamik oluşunun yanında mütevazi kişiliği ile ön plana çıkan Cezmi Ergül, Belediye Başkanlığı süresince de güzel hizmetlere, güzel yatırımlara da imza attı.

Başkanlığı döneminde 3000 M2 arsa üzerine yaptırdığı düğün salonu ve oto park ile ilçe sokaklarına döşenen 50.000 M2 lik kilitli parke taşı önemli hizmetlerden bazıları.

Kendisinden önceki dönemlerde bir türlü yapılamayan Buzhane ve Hatunkomu mahallelerinin yolunu sıcak asfalt ile asfaltlayarak buradaki halkı ne kadar önemsediğini göstermiş oldu. Toplamda 7 km yolu asfaltlayarak halkın hizmetine sundu.

Hizmetlerine hız kesmeden devam eden Başkan ERGÜL, Hamur'un Buzhane, Hatunkomu ve Çevre mahallelerinin alt yapı hizmetlerini tamamlayarak devam etti.

Belediyenin makine ekipman parkını güçlendirip halka daha iyi ve daha kaliteli hizmet götürmek içinde çalışan ERGÜL, makine parkına 2 adet otobüs, 1 adet ambulans, 1 adet vidanjör, 1 adet yol süpürme aracı, 1 adet itfaiye aracı, 1 adet kepçe ve 1 adet binek oto dahil etmiştir.
200 adet çöp konteynırı, dere ıslah çalışmaları , cam otobüs durakları, banklar, üst geçit gibi bir çok önemli hizmeti yapan Başkan Cezmi ERGÜL, yeniden seçilmesi durumunda doğalgazın ilçe merkezine getirilmesi, Hamur kanyonu mesire alanının tamamlanması, isale içme suyu hattının yenilenmesi, kapalı spor salonu yapılması, kültür merkezinin yapılması, kadın aile ve danışma merkezi kurulması ve elektrik iletim hattının yer altına alınması gibi çok önemli proje ve hizmetlerinin olacağını belirtmektedir.

Sosyal ve mütevazi kişiliği ile dikkat çeken Ergül, gençler ile de çok güzel bir iletişim içerisinde. Spora olan ilgisi ve desteği ile de çok dikkat çeken Ergül, bu alanda da ilçenin gençliğine hem destek olmakta hem de onlarla saha da yer alıp örnek olmaktadır. Hamur ilçesi için daha önceki dönemlerde yapılmayan hizmetleri yaparak büyük katkı sağlayan Ergül, hazırladığı projeler ile de yeni dönem için güven vermektedir.
Bizde Ak Parti Hamur Belediye Başkan Adayı Cezmi ERGÜL e yerel seçimlerde başarılar dileriz.

Etiketler:
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE