Salı, 26 Mayıs 2020
.
.
chevron_left chevron_right
adscode
Siyaset

HAYALLER PARİS GERÇEKLER YİNE AĞRI YİNE AĞRI.

HAYALLER PARİS GERÇEKLER YİNE AĞRI YİNE AĞRI.

3316 Toplam Gösterim
HAYALLER PARİS GERÇEKLER YİNE AĞRI YİNE AĞRI.

HAYALLER PARİS GERÇEKLER YİNE AĞRI YİNE AĞRI.

HALBU Kİ 3 AY SONRASI KIŞ KIYAMET.HADİ BAŞKAN HALK VAADLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMENİZİ BEKLİYOR.

İSTERSENİZ İLK GÜN KÜ KONUŞMALARINIZI HATIRLATALIM BAŞKAN! !!

Savcı Sayan; Seçildiğim Gün Makam Odasının Kapısını Sökeceğim..söktün tamam.

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan,hatırlıyormusun Başkanım? il teşkilatı önünde ve daha sonra dan adaylık sürecinde yaptığın ve seni sabırsızlıkla bekleyen vatandaşlara hitaben bir konuşma yapmıştın.

Savcı SAYAN; Bu karda kışta, boranda buraya geldiniz Hepinizi tek tek kapınızı çalacam, parti gözetmeksizin hepinizi ziyaret edeceğim.Sizlerin fikirlerinizi alacağım demiştin neyse iyi kötü yaptın bu cefakar ve vefakar halk seni dinledi ve nihayetinde 31 Mart akşamı seni Ağrı Belediye Başkanlığı na layık gördü.

iyiki buranın evladıyım, sevgili kardeşlerim, sevgili büyüklerim sizler bana sahip çıkacaksınız, ben sizin evladınızım, siz bana sahip çıkarsanız göreceksiz, Ağrıyı kimse kimseyi ezemeyecek, kimse Ağrıda yatırım yok diye kimse kimseyi ezemeyecek, yeterki siz bana sahip çıkın ben hepsinin hakkından gelirim, Ağrı’nın her mahallesiyle bir büyük şehir belediyesi ilgilencek,kardeş olacaklar, her mahalle bir büyükşehrin mahallesi olacak, Ağrı doğunun paylayan yıldızı olacak, ağrı marka şehir olacak SİZE SÖZ VERİYORUM.

Ağrı’dan büyük şehirlere çalışmak için giden memleket hasreti çeken tüm kardeşlerimize burada iş imkanı sağlanacak onlar geri dönecekler buraya memleketimize geri dönecekler.

Aramıza nifak sokmaya çalışanlara itibar etmeyin, Ağrı bizim babamız biz onun evlatlarıyız. Ağrının ticaretine, siyasetine sokağına, caddesine markayı getireceğiz, hep beraber birlikte…

İçimizde bize omuz verecek güç verecek arkadaşları getirin onları belediye meclis üyesi yapalım hep beraber Ankara’ya gidelim Ağrımızı temsil edelim, Ağrımıza hizmet edelim hep beraber.

Seçildiğim gün makam odasının kapısını sökeceğim

Belediyenin kapısı olmayacak, seçildiğim ilk gün belediye makam odasının kapısın sökeceğim, sizlerle aramda hiç bir şey olamayacak sizlere söz veriyorum.

Ağrı’ya büyük işadamlarını getireceğim, burası bir yatırım şehri olacak, tekstil olsun, turizm olsun, diğer yatırımlar olsun gelecekler buraya yatırım yapacaklar.

Türkiyenin et ihtiyacını buradan, Ağrı’dan karşılayacağız,buranın eti tüm Türkiyeye dağılacak.

Siz bana yetki verdikten sonra yepyeni bir Ağrı yaratacağım, siyasetiyle, yatırımlarıyla, yeni çehresiyle yepyeni bir Ağrı olacak, hepiniz en küçüğünden en büyüğüne başımın tacısınız, herkesin hataları olabilir, önemli olan hataları tespit edip gidermek,sizler bizleri denetleyecek ve varsa hatalarımızı bizlere söyleyeceksiniz bizler bunları düzelteceğiz.

Burada bir çalışkan bir valimizi var gördünüz sayın valimizin neler yaptığını, çalışkan bir milletvekilimiz var, benide onların yanına koyarsanız görürsünüz Ağrı nasıl kalkınır, dürüst ve halis bir niyetle, sadece sizleri yükseltecğime, Ağrı’yı yıldız şehirler arasına koyacağımıza söz veriyorum, Ağrı sporumuza sahip çıkmamız lazım, daha aday bile değilken benim Ağrı spor için çabalarımı bilenler biliyor, sizler bana sahip çıkacaksınız bende sizlere var gücümle hizmet edeceğim,tekrar ediyorum Ağrı marka şehir olacak.

Ağrı’nın gençleri her yerde sporda, eğitimde en güzel yerlere gelecek…Bana destek verin Ağrı’yı marka şehir yapalım..

Karda kışta buraya geldiğiniz için siz değerli kardeşlerim büyüklerim hepinizden Allah razı olsun, sağolun var olun, hep birlikte olalım…Diyerek sözlerini noktaladı.buda bir hatırlatma sayın başkan.

Etiketler:
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 1 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE