Perşembe, 17 Ekim 2019
.
.
chevron_left chevron_right
Siyaset

SAVCI SAYAN'A HALKIN HER KESİMİNDEN ARTAN DESTEK.

SAVCI SAYAN'A HALKIN HER KESİMİNDEN ARTAN DESTEK.

2232 Toplam Gösterim
SAVCI SAYAN'A HALKIN HER KESİMİNDEN ARTAN DESTEK.

SAVCI SAYAN'A HALKIN HER KESİMİNDEN ARTAN DESTEK.

Ağrı Ak Parti Belediye Başkan Adayı Savcı SAYAN'A 31 Mart yerel seçimleri öncesi her kesimden destek artarak devam ediyor. Seçim yaklaştıkça çalışmalarını daha da arttıran SAYAN, Ağrılılara seçilmesi durumunda yapacağı hizmet ve projelerini anlatmaya devam ediyor. Katıldığı her platformda gençlere ve bayanlara ayrı bir önem veren, ayrı bir başlık açan Savcı Sayan, hem gençlerden hem de bayanlardan büyük bir karşılık ve büyük bir destek görmektedir.
Özellikle işsizliğe yönelik istihdamı artırıcı projeler, bu kesimler tarafından çok önemsenmektedir. Tekstil kent ile başlayan, en son Süleyman SOYLU'nun katıldığı temel atma töreni ile temelleri atılan Nike markası Doğu ve Güneydoğu distribütörlüğü için üretim fabrikasının Ağrı da kurulması ile birlikte yaklaşık olarak 20 bin gencimizin, kadınımızın iş sahibi olacağı, bunların doğrudan etkileyeceği nüfusun ise en az 80-90 bin kişi olacağı düşünülmektedir.
Savcı Sayan'ın spora verdiği, vereceği destekte unutulmamalıdır. Genç kesimin çok yoğun olduğu ilimizde gençleri, gençliği önemseyerek başta işsizlik problemi olmak üzere gençlerin sıkıntılarını çözecek, spora ve sporcuya destek olacak, bu alanlarda da yatırım yapabilecek adayın mutlaka destekleneceğini biliyoruz. Ağrılılar bu şehri daha yaşanabilecek, daha mutlu, daha huzurlu bir şehir yapmak için 31 Mart yerel seçimlerini çok iyi düşünerek oyunu kullanmalıdır. Beş yılı daha boşa geçirmemelidir.
Belediye başkanı olması halinde makam odasının kapısını kaldırarak işe başlayacağını ve vatandaşa bütün kapıları açacağını söyleyen ve projeleri hükümet, bakanlar ve Cumhurbaşkanı başta olmak üzere her kesim tarafından destek gören bir adayın kesinlikle desteklenmesi ve bu fırsatın kaçırılmaması gerektiği kanaatindeyim.
Savcı SAYAN'A en son desteklerini belirtmek için eski ulaştırma bakanı Ahmet Aslan Ağrıyı ziyaret etti. Ahmet ASLAN yaptığı konuşmada; "Ben Savcı Sayanı geçmişten beri tanıyorum. Her platformda Ağrıyı Ağrılıları savunan ve bundan dolayı da ceza alan bir kardeşimiz. Ağrıya ve Ağrılılara hizmet edebilecek bir şahsiyet. Bundan dolayı da Savcı SAYAN'A desteklerinizi istiyorum.
Savcı Sayan’ın her yerde, her birimde, her bakanlıkta nazının geçtiği bir arkadaşı var. Savcı SAYAN Ağrıya Ağrılılara hizmet için bütün bu iyi ilişkilerini kullanarak büyük işlere imza atacaktır.

Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE