Pazar, 05 Temmuz 2020
.
.
chevron_left chevron_right
adscode
Siyaset

SİYASET'E BATI ÇIKTI PATNOS

SİYASET'E BATI ÇIKTI PATNOS

1404 Toplam Gösterim
SİYASET'E BATI ÇIKTI PATNOS

                                  EFE PATNOS'TA

31 mart seçimlerin akabinde,ak partiden HDP geçen Patnos belediyesi.çalışmalarını değerlendirme adına. Patnos halkının nabzını sizlerle paylaşıyoruz.

A.D: adlı vatandaş ak parti Patnos'ta yok denilecek kadar az ben 55 yaşındayım halen ak parti ilçe başkanlığının binasının yerini bilmiyorum.ak parti ilçe başkanını tanımıyorum ama Patnos ilçemize hizmet gelsin diye oyumu ak kadrolara verdim. şu an belediye çalışmaları normal gidiyor dedi.

Y.Z:adlı vatandaş ise bugün bizi tanımayan bizde tanımıyoruz ilçe başkanı seçimde seçime bizi tanıyor.bir çalışması yok boş yere koltuğu meşgul ediyor.daha önce  ak parti ilçe başkanı fatih ışık. ilçe başkanı iken en azında haftada bir biz esnafları ziyaret edip ilçe adına hizmet etmek için bizimle paylaşırdı. buda olayın güzel yüzü. şimdiye kadar mevcut ak parti ilçe başkanı, yalnızca ak parti adına hava atıyor hiç bir eseri yok ilçede hal böyle olunca bende oyumu HDP'YE verdim yazık ağrı ilinin en büyük ilçesiyiz.eğer yenide ak parti 2023'te Patnos ilçesini  kazanmak isterse.acilen eski yönetime dönmeli dedi.

B.D. adlı vatandaş ise  

Patnos'ta ak parti varmi'ki oy verelim esnafın bir gün olsun bile sorununa  eğilmeyen ilçe başkanı. yalnızca seçimden seçime gelip biz geldik oylarınıza talibiz, ya Allah aşkına sizlere sorarım daha önce ilçemizde ak parti  teşkilatı vardı.ilçe başkanı sayın fatih ışık en az hafta bir esnafa yöneliyordu sorunlara el atıyordu. Patnos ilçemizde siyaset havası vardı.şimdi ise belki haftada iki gön ilçe başkanlığında bulunmayan zat.maşallaha  sorunlarla dolu. aradığınız kişiye ulaşılmıyor. hal böyle olunca Patnos halkı sandıktan dersini verdi.şu an belediye çalışmalarını normal buluyorum  kaybeden ak parti oldu.  esnaf olarak benim tavsiyem acilen eski yönetimin  tekrar kurulması ve Patnos ilçesini yinede ak parti kalesini yapmak ve kazanmaktır dedi.    

haberimizin devamı hafta içi sizlerle haberin her alanındayız bizi takip etmeye devam ediniz.   

Etiketler:
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE